Zprostředkování pečující osoby o seniory

 

Chcete mít jistotu, že o Vaše vlastní rodiče či prarodiče  bude dobře postaráno, když Vy sami ten prostor nemáte? Potřebuje někdo z Vašich blízkých výpomoc v běžných denních činnostech nebo prostě jen více sociálního kontaktu? Proč platit velké peníze některým zařízením bez individuálního přístupu, když můžete mít někoho, kdo se bude věnovat jen Vašim blízkým. Bude s nimi chodit na procházky, povídat si, postará se o oběd, pomůže s domácností.. Vaše maminka či tatínek nebude jen další starší člověk mezi desítkami jiných, ale osoba, která bude mít velmi osobní přístup, a to vše v domácím prostředí. Stačí říct, jakou máte představu, co potřebujete a my Vám takovou paní / pána rády najdeme.

 

Jak zprostředkování probíhá?

Vy nám sdělíte Vaše představy. Vyplníte dotazník, kde nám popíšete veškeré důležité informace, a také požadavky. Dohodneme se spolu na termínu, ke kterému  potřebujete výpomoc zajistit. Zbytek je už na nás. Budeme se snažit najít a vybrat toho nejvhodnějšího kandidáta. Proběhnou osobní pohovory a poté Vám předložíme  nejlepší profily uchazečů a domluvíme seznamovací schůzky. A pokud si s někým padnete do oka, uzavíráme spolu smlouvu o zprostředkování. Po uhrazení jednorázového poplatku obdržíte aktivní kontakt na danou osobu a spolupráce může začít. 

 

Jaké z toho plynou výhody?

  • V tomto případě je stanovení hodinové odměny či paušálu mezi Vámi a pečujícím.
  • Vše je "ušité" přímo na míru, dle Vašich požadavků,
  • Zaplatíte pouze jeden jednorázový poplatek.  Role agentury po zaplacení jednorázového poplatku končí. Nic dalšího nám nehradíte. 
  • Pokud se nám nepodaří najít nikoho vhodného, neplatíte  samozřejmě nic.
  • Zkušební lhůta v délce 1 měsíce na vyzkoušení vzájemné spolupráce. Pokud v této lhůtě zjistíte, že spolupráce nefunguje, hledáme náhradu zdarma.
  • Dostáváte kompletně ověřeného člověka.

 

Kolik to stojí?

Jednorázový poplatek za zprostředkování činí 6.500 Kč + 10% DPH

 

V této ceně je obsaženo:

-   vstupní konzultace

-   zahájení výběrového řízení

-   osobní pohovory s jednotlivými uchazeči

-   kompletní ověření 

-   předložení nejvhodnějšího profilu/profilů

-   prvotní seznamovací schůzky

-   zkušební lhůta v délce 1 měsíce

-   veškeré provozní náklady

 

 

Kontakt

Lenka Poborská+420 731 071 064
Hana Jurenová +420 739 623 985

info@babickynahlidani.cz